Turniej sportowyMikołajkowy Turniej Rzucanki Siatkarskiej.
 
Pani Katarzyna Stężewska

 

Uczenniowie klas IV i V mieli okazję uczetniczyć w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU RZUCANKI SIATKARSKIEJ. W rywalizacji singli ośmiu chłopców grało na parkiecie naszej sali gimnastycznej. Każdy z nich starał się wygrać jak najwięcej spotkań. Emocji i radości ze zwycięstw boło co niemiara. W przerwie między meczami zawodnicy jak i entuzjastycznie dopingujące koleżanki jedli słodkości ufundowane przez Piekarnię POLKORN J. Zieliński Sp.j.

W rozgrywkach uczestniczyli: Kacper Jaskrowski, Szymon Szudzik, Maciej Kołodziejczak, Kacper Kufel, Mateusz Paryś, Janek Augustyniak, Janek Oleśkowski, Kacper Dąbrowski. Po zaciętej rywalizacji miejsce I zajął Szymon Szudzik, miejsce II Mateusz Paryś, miejsce III Jasiu Oleśkowski, najmłodszy uczestnik z klasy III. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Dwudniowy turniej zwieńczyło rozdanie dyplomów, medali oraz drobnych upominków ufundowanych przez Perm sp.j. Mierzejewscy. Przy organizacji turnieju pomagały po raz kolejny koleżanki z klasy III PG: Alicja Gostyńska, Maja Marciniak, Julia Sołoczyńska oraz Wiktoria Zabłocka. Serdecznie dziękujemy!
 

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Katarzyna Stężewska. Edytował pan Jerzy Serafin (9.12.2018r)© wwj