Apel Samorządu Uczniowskiego

Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w Roku Szkolnym 2015/2016

Panie Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

21 czerwca 2016 roku odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w II półroczu roku szkolnego 2015/2016. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w krótkich scenkach zaprezentowali wszystkie swoje przedsięwzięcia:

• jabłko dla każdego na świętego Walentego,
  • Dzień Kobiet - kabaretowe wiadomości, konkurs ze znajomości narzędzi,
  • wyjazd na spektakl "Krzyżacy" do teatru do Torunia,
  • zawody sportowe w Dzień Dziecka,
  • rajd rowerowy połączony z nauką języka niemieckiego,
  • akcje charytatywne - zbieranie plastikowych nakrętek, "Słodkie pomaganie", kiermasz kartek i ozdób świątecznych,
  • udział pocztu sztandarowego w szkolnych i państwowych uroczystościach,
  • wybory do Samorządu Uczniowskiego.
  • Na zakończenie zaprezentowały się osoby, które weszły do Samorządu Uczniowskiego na Rok Szkolny 2016/2017.

Następnie przystapiono do wręczania dyplomów i nagród, które otrzymali uczniowie w tegorocznych konkursach.

Nagrody wręczali nauczyciele: pani Grażyna Bojko, pani Agnieszka Chyb, pani Edyta Kochanowska, pani Aleksandra Miś, pani Elwira Mosielska-Serafin, pani Katarzyna Stężewska.

Opracowała pani Teresa Neumann, zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk, edytował pan Jerzy Serafin. (22.06.2016r)