100-lecie OSP Raciążek

Obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążku 2017

Pani Ewa Zabłocka oraz pan Jerzy Serafin

23 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczcili barwnym występem obchody 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążku. Bogaty układ choreograficzny oraz wiersze zaprezentowali członkowie szkolnego zespołu teatralnego "Żaczek" pod kierunkiem pani Ewy Zabłockiej. Również zespół wokalny "Serafinki" pod kierownictwem pana Jerzego Serafina wykonał piosenki o tematyce strażackiej. Jedna z piosenek została napisana specjalnie na tegoroczne uroczystości przez pana Jerzego Serafina. Jubileuszową piosenkę wykonała uczennica Alicja Woźniak z klasy IV b. Nie zabrakło również dyrektora naszej placówki pana Zdzisława Pietrzaka, który został udekorowany Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Zdjęcia wykonali: pani Ewelina Fuminkowska oraz pan Jerzy Serafin. Opracował i edytował pan Jerzy Serafin. (23.09.2017r)