Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego 2017

Panie Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

20 lutego 2017 roku uczniowie i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali apel, w którym podsumowali swoją działalność w I półroczu roku szkolnego 2016/2017.

Do najważniejszych przedsięwzięć SU należały:

• rajd rowerowy do Bobrownik,
  • Dzień Chłopca,
  • organizacja szkolnego konkursu ortograficznego,
  • organizacja turnieju piłki nożnej,
  • przygotowanie "Listopadowych spotkań z Henrykiem Sienkiewiczem" ("Filmowo-literacka podróż w czasy Pana Wołodyjowskiego", przedstawienie "Quo vadis, człowieku XXI wieku?", "Pokaz mody bohaterów Sienkiewiczowskich" oraz gościnne występy z pokazem mody w Wołuszewie i Otłoczynie),
  • Dzień Postaci z Bajek,
  • szkolne walentynki,
  • działalność charytatywna - zbiórka plastikowych nakrętek, "Słodkie pomaganie", udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
  • Podczas apelu opiekunowie SU nagrodzili uczniów, którzy podczas szkolnych walentynek wyróżnili się w konkursach:

• "Walentynkowy image" - Ola Kamińska, Kasia Stancelewska, Natasza Wawrzonkowska, Ala Woźniak i Antek Lisiński
  • "Poetyckie walentynki" - Mateusz Stodólny i Filip Urbański.
  • Na koniec głos zabrał pan Dyrektor, który dokonał krótkiego podsumowania wyników dydaktyczno-wychowawczych uczniów Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum.

Opracowała pani Teresa Neumann, zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk oraz edytował pan Jerzy Serafin. (21.02.2017r)