Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w naszej szkole 2015

Panie: Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

5 paŸdziernika w naszej szkole obchodzono Dzień Chłopaka.

Dziewczęta postanowiły sprawdzić wiedzę męskiej cześci naszej szkolnej społeczności na temat przedmiotów, które można znaleźć w damskiej torebce lub szafie. Chłopcy musieli więc zdefiniować takie hasła jak: utwardzacz, eyeliner, konturówka, ponczo, papiloty, balerinki czy podwiązka.

Po wnikliwej analizie wszystkich odpowiedzi przewodnicząca SU, Joanna Sobczak, ogłosiła, że zwycięzcami konkursu zostali chłopcy z klasy II PG. W nagrodę otrzymali koszyk pełen łakoci oraz glejt zwalniający ich z odpowiedzi ustnej w dniu jutrzejszym. Wyróżnieni zostali także chłopcy z klasy Vb SP za udzielenie najbardziej oryginalnych odpowiedzi.

Tego dnia nie zabrakło także życzeń skierowanych do wszystkich chłopców. Dużą niespodzianką okazała się również piosenka "Chłopaki nie płaczą", którą przygotowały wszystkie gimnazjalistki.

To był niezapomniany dzień!

Opracowała pani Teresa Neumann, zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk oraz edytował pan Jerzy Serafin. (6.10.2015r)