Szkolne Walentynki 2016

Wszyscy nauczyciele i uczniowie

12 lutego 2016 roku obchodzimy szkolne Walentynki. Wiele uczennic i wielu uczniów, a także nauczycieli spotkała dzisiaj miła niespodzianka. Otrzymali wyraz sympatii w postaci kartki-walentynki lub drobnej słodkości. Kolportażem kartek i słodyczy zajmowała się walentynkowa poczta. Posłańcy rekrutowali się z aktywu bibliotecznego pod kierunkiem pani Elwiry Mosielskiej - Serafin.

Ponadto uczniowie otrzymali tego dnia pozwolenie na wykonanie makijażu. Mnóstwo dziewcząt skorzystało z tego przywileju i pokazało swoje ukryte talenty - upiększania swego wizerunku.

Oj działo się wiele tego dnia. Na przykład uczniowie klasy I SP pani Zofii Renieckiej otrzymali piernikowe - lukrowane serduszka z własnym imieniem. Na buzi każdego dziecka zagościł uśmiech szczerej radości. Amor słodyczy nie zapomniał również o klasie Va pani Teresy Neumann.

Oto fotograficzne wspomnienia z Walentynek.

Walentynkowa poczta

Zdjęcia wykonali: pani Teresa Neumann, pani Elwira Mosielska - Serafin, pani Elżbieta Partycka oraz pan Jakub Graczyk. Opracował i edytował pan Jerzy Serafin (12.02.2016r.)