Szkolne Walentynki 2017

Teresa Neumann, Elwira Mosielska-Serafin oraz Katarzyna Stężewska

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy walentynki.

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na "walentynkowy image". To przedsięwzięcie cieszyło się zainteresowaniem głównie wśród uczniów ze szkoły podstawowej. Dziewczęta zaprezentowały piękne, czerwone kreacje, natomiast wielu panów zachwycało nonszalancką elegancją.

Tablica informacyjna Samorządu Uczniowskiego zmieniła się w tym dniu w kącik życzeń. Każdy na specjalnie przygotowanym do tego serduszku, mógł wpisać imię osoby, którą darzy sympatią i wywiesić je w wybranym przez siebie miejscu.

Niektórzy śmiałkowie spróbowali swoich sił w konkursie "Poetyckie walentynki". Odgadywali oni tytuły i nazwiska autorów, którzy pisali o miłości. Zadanie okazało się dość trudne.

Tego dnia można było w szkole kupić słodkości upieczone przez rodziców uczniów z klasy IIB PG i VIa SP. Składamy im serdeczne podziękowania za to, że kolejny raz pomogli w naszej akcji charytatywnej "Słodkie pomaganie". Udało nam się zebrać kwotę 201,32 zł.

Jak co roku w bibliotece szkolnej działała poczta walentynkowa, która w środę doręczyła adresatom "serduszkowe" życzenia.

Opracowała pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (15.02.2017r.) .