I dzień wiosny 2017

Pierwszy Dzień Wiosny 2017

Panie wychowawczynie klas I-III, panie: Barbara Sienkiewicz, Izabela Ćwiklińska, pan dyrektor Zdzisław Pietrzak oraz pan Jerzy Serafin

We wtorek 21 marca 2017 roku świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie z klas I-III SP pod opieką swoich pań wychowawczyń oraz pana dyrektora - udali się barwnym pochodem na ruiny zamku w Raciążku. Nie zabrakło kolorowych kwiatów i transparentów wykonanych przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Nad pochodem królowały Marzanny, które w tym roku nie zostały spalone, ani utopione - w myśl działań proekologicznych - nie będziemy zatruwać powietrza, ani zanieczyszczać wody.

Zdjęcia wykonała pani Izabela Ćwiklińska. Stronę opracował i edytował Jerzy Serafin (4.04.2017r)