WOŚP 2017

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Panie: Teresa Neumann i Barbara Sienkiewicz

15 stycznia 2017 roku uczniowie klas V i VI a Szkoły Podstawowej włączyli się w 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na deskach sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Raciążku zaprezentowali przedstawienie "Marzenie Beniamina". Wspaniałym dopełnieniem spektaklu były kolędy i piosenki o tematyce świątecznej, które wykonała uczennica klasy III PG - Sara Lityńska.

Dodamy także, że uczniowie Publicznego Gimnazjum po raz kolejny jako wolontariusze wzięli udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Już w czwartek oraz piątek kwestowali w naszej szkole. Kolorowe puszki WOŚP szybko się zapełniały, a każdy darczyńca otrzymał charakterystyczne czerwone serduszko.

Opracowała pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonała pani Mirosława Sekuła. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (10.02.2017r.)