Spotkanie 2017

Spotkanie z pracownikami schroniska dla zwierząt

Panie: Elżbieta Ceglewska, Agnieszka Chyb i Natalia Kaczmarek-Mariańska

13 listopada 2017 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie z przedstawicielem Schroniska dla bezdomnych zwierząt znajdującym się w Otłoczynku (Wygoda). Pani Julia Stocka - właścicielka schroniska, opowiedziała dzieciom m.in. o zwierzętach mieszkających w schronisku. Przedstawiła dzieciom wskazówki o tym, w jaki sposób możemy im pomóc oraz jak postąpić, gdy zgubi nam się piesek. W spotkaniu brali udział uczniowie klas III i IV SP. Razem z panią Julią przybył także piesek - suczka Sabinka, która sprawiła wiele radości dzieciom.Uczniowie przekazali naszym gościom karmę, która zebrana została podczas zbiórki w szkole.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wsparcie i udział w zbiórce karmy.

Opracowała pani Natalia Mariańska, zdjęcia wykonała pani Agnieszka Chyb. Edytował pan Jerzy Serafin (14.11.2017r.)